Корсунські красуні збирали кошти для захисників України

10 березня 2015, 11:50

ато гроші

Повний зал глядачів зібрав 8 березня конкурс «Міс Корсуня 2015»: з 12 красунь обирали най… най… най… Хоча зробити це було дуже важко. Крім вроди, дівчата демонстрували численні художні таланти, умілість рук, ділились своїми уявленнями про ідеального чоловіка, сім'ю та особисте майбутнє, інформує Черкаський край.

Конкурс дизайнерських українських костюмів показав, наскільки різними є естетичні смаки кожної учасниці. В однієї вишита блузка мирно вжилась з потертими джинсами, а в іншої це було розкішне плаття, всипане штучними квітами; у третьої класична вишита сорочка поєднувалась з вінком, стрічками та червоними чобітками, а в четвертої це було довге чорне плаття, вишите червоним і підкреслене шикарним розшитим поясом…

Демонструючи особисті таланти, п»ять учасниць дивували мелодійними голосами, дві виявились майстерними танцівницями, одна – поетесою. Були й несподіваніші та оригінальніші захоплення. Віталіна Опалат, за професією дизайнер взуття, на суд журі та глядачів представила власну колекцію взуття під назвою «Золотий вік»: чобітки та туфлі виблискували золотом, навіюючи думки про Роксолану. Яна Заболотня продемонструвала вишивки бісером, серед яких – ікони, котрі вона вишиває, мріючи про мир в Україні. Віра Прокопенко показала, як прикрашають дівчину ручної роботи аксесуари: віночки, заколки для волосся, браслети, прикраси для одягу.

Конкурс показав, що корсунські красуні і за словом в кишеню не лізуть: кожна стисло, але яскраво представила себе як особистість. Відвертими, та цілком зрілими були їх судження про роль сім»ї в житті жінки, про мету її життя,уявлення про ідеального чоловіка, справжнє кохання та ін., дотепними виявились і відповіді на запитання членів журі.

Грацію і чарівність дівчата уміло демонстрували у вишуканих вечірніх сукнях, розкішних зачісках та туфлях на високих підборах, і кожна здавалась принцесою. Коли ж оголосили конкурс «Пляжні пристрасті», у частини глядачів на обличчях попливли посмішки. Але дарма: конкурсантки виявили смак та міру і в пляжному одязі: у декого це були вишукані бікіні, а інші надали перевагу скромнішим та стриманішим нарядам для літнього відпочинку.

Цього року традиційний міський конкурс мав нетрадиційну особливість: він був благодійним. Прямуючи до залу, глядачі купували благодійні квитки із дванадцятьма номерами, щоб потім мати можливість виявити особисті симпатії і обрати «Міс благодійність». За підсумком глядацького голосування та вердиктом журі це звання здобула Марія Алексанова. Вона ж стала і переможницею конкурсу «Міс Корсуня 2015». Першою віце –міс стала Альона Кириленко, другою –Віра Прокопенко. Всі інші учасниці теж були гідно оцінені, одержавши різні титули: міс чарівність, романтичність, ніжність, вишуканість, грація, артистичність та ін.

Всі конкурсантки одержали квіти і подарунки, а переможниці – ще й грошові премії 5, 3 та 2 тисячі гривень від спонсорів конкурсу – родини Бакланів.

Конкурс красунь чудово доповнили яскраві виступи аматорів самодіяльного мистецтва районного будинку культури, зразкового танцювального колективу РЦДЮТ «Фієста» та гостей свята – київської школи танцю «Денс хайят»,серед учасниць якої була корсунчанка Алла Лазаренко.

Наприкінці конкурсу оголосили, що загалом було зібрано 6853 гривні благодійних внесків глядачів на підтримку захисників України.

Коментарі

Вгору