Корсунь виділив понад 4 мільйони гривень на купівлю дев’ятнадцяти дронів

05 вересня 2023, 16:14

Корсунська міська рада оголосила тендер на закупівлю 19 дронів для військових. Вартість закупівлі - 4060000 гривень. Наразі це одна з найбільших сум серед міських рад, виділених на придбання квадрокоптерів.

Як видно з інформації, міськрада купує 9 комплектів квадрокоптерів DJI Mavic 3 Fly More Combo та 10 DJI Mavic 3 Thermal.

Виконувач обов'язків міського голови Корсуня Віталій Мацюк розповідає, що це не єдині речі для військових, на які виділяли значні кошти.

"Це тендер на 9 звичайних та 10 тепловізійних дронів, - пояснює в коментарі для Про все Віталій Мацюк. - Є певні податкові надходження, з яких ми більшу частину витрачаємо на закупівлі для армії. Нещодавно виділили 6,5 мільйони гривень на одну штучку, яка дуже допомагає зараз хлопцям боротися з ворогом. Що це саме, не можу говорити. Їх є дві на увесь фронт і ми перші придбали одну з них. А днями поїдемо забирати антидронову рушницю, на яку виділили пів мільйона гривень".

Нещодавно Уманська міська рада оголошувала два тендери на закупівлю дронів на загальну суму понад 3 мільйони 300 тисяч гривень. Проте торги так і не відбулися.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору