Корсунь прагне здобути статус міста обласного значення

25 травня 2017, 14:45

Міський голова Корсуня-Шевченківського передав голові Черкаської облради бажання корсунців отримати для свого міста статус міста обласного значення. Про це розповів голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, пише "УНН-Центр".

- Нещодавно зустрічався із міським головою м. Корсуня Олександром Гайдаєм. Він висловив бажання жителів надати місту статус міста обласного значення. Тому вони й реформування закладів медицини, і долю району в складі госпітального округу взагалі не розглядають: мовляв, ми не хочемо бути “під кимось”, ми будемо самі, будемо зберігати свої лікарні тощо. Насправді така позиція відокремленості, якщо вона не підкріплена прагматичними економічними розрахунками й показниками, стратегією і перспективами розвитку регіону, нічого не дасть. Принаймні поки що я не почув переконливих аргументів. Стримувати я нікого не збираюсь, хороші бажання людей я готовий підтримувати. Але під ці бажання має бути прописано: економічне підґрунтя і як наслідок — соціальний розвиток краю. Я запропонував Олександру Васильовичу — підготуйте розрахунки, покажіть, що ви здатні бути самостійними. Потім внесіть це питання на розгляд обласної ради, в законодавчому порядку, - розповів Олександр Вельбівець.

Він підкреслив, що готовий підтримувати думку громади, але тоді, коли вона справді є думкою більшості, а не окремої групи людей, які виступають від імені усіх.

Поділитись

Коментарі

Вгору