“Консервую справи й час”: музикант із Черкас поділився методом, як перестати себе картати

08 січня 2021, 19:51

Реп-виконавець Андрій Фріл розповідає. що часто картає себе за незроблені вчинки чи дії. Однак він знайшов метод. як перестати морально себе карати.

Черкащанин каже. що через подібні "самокопання" настрій псується не лише у нього, а й в оточення.

- У вас буває, що ви картаєте себе? За те, що чогось не зробили, що не були достатньо ефективними, що можна було б встигнути більше? Гризете себе, псуєте настрій собі й людям навколо? У мене так буває. Я маю метод, який мені допомагає - може, допоможе ще комусь.

В основі методу - звичайна банка. З'явилася на столі у музиканта вона після з'їдених консервованих овочів.

- Вона стоїть у мене на робочому столі. Щоразу, коли я роблю справу, яку вважаю важливою, записую це на окремому листочку і кладу в банку. Написав пісню - записав, поклав у банку. Зняв відео - записав, поклав у банку. Прослухав лекцію, написав сценарій, полагодив кран вдома, провів вихідні без телефону тощо - записав і поклав у банку, - розповідає музикант.

Щоразу, коли Андрій починає себе картати за те, що був недостатньо ефективним, банка з записами допомагає відчути себе впевнено.

- Коли я починаю себе гризти, то дивлюсь на забиту зробленими важливими справами банку і кажу собі: ти молодець. Якщо не вийшло сьогодні — вийде завтра. І видихаю. Любіть себе! - радить черкащанин.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору