Кондуктора, яка образила дитину-інваліда, звільнили з роботи (відео)

05 лютого 2019, 19:32

Кондукторку 30-го маршруту, яка хотіла гроші за перевезення пасажира-пільговика, сьогодні звільнили. Про це журналістам Суспільного повідомив Ігор Ганджа, директор черкаського автопідприємства «АВТО-ТЮЛ». Зі слів черкащанки Юлії Федишиної, минулого тижня кондукторка в автобусі образила її, бо засумнівалася у дійсності посвідчення про інвалідність її сина.

9-річний син Юлії Федишиної має діагноз - аутизм. Дитина в громадському транспорті завжди їздить у супроводі опікуна - мами і має право на безкоштовний проїзд.

- Минулого тижня я зі своїм сином їхала у 30-му маршруті. Кондуктор поставилася до нас з неповагою та між нами виник скандал. Причиною тому стало те, що кондуктор не визнала дійсність посвідчення інваліда, видане моєму сину. Після чого жінка-кондуктор почала голосно принижувати мене і мою дитину, - розповіла журналістам мама хлопчика.

Після цієї ситуації Юлія Федишина залишила відповідну скаргу на сайті Черкаської міської ради.

Директор черкаського автопідприємства «АВТО-ТЮЛ» Ігор Ганджа повідомив журналістам, що сьогодні згадану кондукторку звільнили.

- Я звільнив кондуктора, бо вона не дотримувалася своїх обов'язків. Із сьогоднішнього дня вона вже не працює, - повідомив підприємець.

 

Вгору