У Тальному відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей

05 лютого 2019, 19:31

Днями у Тальному відкрили «Інклюзивно-ресурсний центр» для дітей з особливими освітніми потребами, щоб забезпечити реалізацію їх прав на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, інформують "Вісті Черкащини".

 

- Особливість таких діток у тому, що, на жаль, їх не приймає соціум. І це - наша головна проблема, адже інші люди не сприймають таких дітей як повноцінних членів суспільства. Ми хочемо, щоб дітки теж могли нормально вчитися, розвиватися, щоби вони були скрізь задіяні, адже в них є дуже великий потенціал, – сказала директор закладу Інна Вдовиченко.

Сьогодні у центрі працюють практичний психолог, вчитель-дефектолог та вчитель-логопед, котрі допомагають дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Зі слів працівників, послугами центру зараз користуються 11 діток і 15 ще чекають висновку психолого-педагогічного обстеження. Розташований він у будівлі дитячого садка «Струмочок».

Привітали колектив міський голова Олексій Юрченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман, працівники відділу освіти. Тільки діток, для яких створили центр, чомусь не було.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Коментарі

Вгору