Компанія не має простроченої заборгованості перед ДП «Енергоринкок», – Черкасиобленерго

01 грудня 2017, 15:19

Станом на 1 грудня компанія не має простроченої заборгованості перед ДП «Енергоринкок», оскільки ПАТ «Азот» 30 листопада сплатив понад 34 млн грн за поточне споживання електроенергії, повідомляє прес-служба ПАТ "Черкасиобленерго".

Відтак, зазначають на підприємстві, на наступному засіданні НКРЕКП вже не буде підстав для встановлення підприємству щодобових відрахувань (заборгованість на початок місяця перед Енергоринком відсутня, а попередня - рекструктуризована). Таким чином, залишається дочекатися засідання Верховної Ради України, яке заплановане на 5 грудня. Відповідно до ухваленого на ньому рішення про внесення змін до Закону України «Про НКРЕКП» та підписання Указу Президента України буде визначений алгоритм роботи для усіх енергетичних компаній країни.

- Вдячний працівникам підприємства, які попри фінансові труднощі залишаються на своїх робочих місцях, - коментує голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. – Сьогодні для нас головне – зберегти такий формат роботи і надалі. Якщо ПАТ «Азот» вчасно розраховуватиметься з нашою компанією, упродовж кількох місяців зможемо виплатити заборгованість із заробітної плати, виплачуючи поточну. Тобто для того, аби ситуація стабілізувалася, сьогодні є всі підстави.

Говорити про остаточне вирішення проблеми, зазначають у адміністрації підприємства, ще зарано. Але позитивні зрушення, які відбулися у останні місяці, а це розстрочка заборгованості Обленерго перед ДП «Енергоринок», попереднє погодження умов реструктуризації заборгованості ПАТ «Азот» перед компанією та надходження платежів від хімічного підприємства за поточне споживання електроенергії, підтримка на рівні обласної та міської влади, розуміння ситуації в Уряді та Фонді держмайна України дають надію на стабілізацію роботи підприємства та відвернення загрози його штучного банкрутства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору