У маршрутки бампер відпав, – депутати Черкаського району розкритикували роботу дорожників

01 грудня 2017, 14:52

«Гроші виділили, а якісно відремонтованих доріг не отримали. Тому дорожникам варто або врахувати недоліки і розпочати працювати по-новому, або спрямовування коштів на співфінансування ремонту доріг зі Службою в наступному році буде під питанням», – заявили депутати Черкаської районної ради під час сесії 30 листопада, розкритикувавши цьогорічну роботу дорожніх служб, повідомляють "Сільські обрії".

-         У понеділок на рейс не вийшов 115 маршрут «Геронимівка-Червона Слобода» через банальну причину – на відрізку від центра села Геронимівки до сільського кладовища, який обслуговує Черкаський райавтодор, в машини відпав на ямах бампер. Працівники дорожньої служби на цій дорозі на весні проводила ямковий ремонт, але на цей відрізок асфальту не вистачило. Перевізник відмовився їхати, - повідомив присутніх депутат районної ради Іван Степанець, передавши фото-докази події. – Враховуючи звернення жителів села, вимагаємо дорожні служби вирішити цю проблему.

Подібна ситуація спостерігається і на автодорозі Вергуни-Нечаївка-Думанці, куди, за словами сільського голови Сергія Кукушкіна, незабаром теж відмовиться їздити 163 маршрут.

-         Філією Черкаський райавтодор та Черкаська ДЕД виконано по району поточних ремонтних робіт на 2,2 мільйона гривень, - пояснював ситуацію головний інженер філії Черкаський облавтодор Анатолій Вакуленко, зауваживши, що роботи не виконували вчасно, бо акумульовані кошти Службою автомобільних доріг до них повністю не надходили. – В нас більше 10 мільйонів виконаних робіт залишилося не профінансовані Службою автомобільних доріг.

Проте депутатів такі «виправдання» не задовольнили. Вони вимагають від дорожників виконати їх в повному обсязі, відповідно до того, як були профінансовані.

-         На виконання «Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням  автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки» станом на 1 листопада 2017 року виділено майже 2,6 мільйона гривень, із них майже 1,3 мільйона – кошти районного бюджету та стільки ж кошти сільських бюджетів. Всього використано коштів в сумі  майже 1,9 мільйона гривень, - зауважив голова районної ради Олексій Собко. – Не виконані роботи по Свидівоцькій та Худяківській сільських радах, не доробили по Дубіївській сільській раді. Виділені з місцевих бюджетів кошти на ремонти доріг так і не досягли поставленої мети.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору