“Нова якість” більше не буде вивозити сміття у Черкасах

01 січня 2020, 16:05

Компанія більше не буде надавати таку послугу, мотивуючи це рішенням сесії про розірвання угоди з підрядником. Тому зараз це завдання лягає повністю на місто. Про це повідомив міський голова під час однієї з нарад.

За дорученням Анатолія Бондаренка зараз міські комунальні підприємства максимально мають залучити всю техніку і спрямувати зусилля на вивезення сміття, аби черкасці якнайменше відчули на собі всі незручності ситуації. Також за його ж дорученням департамент ЖКК має віднайти кошти на оплату цих послуг КП.

- Ми готові надати фінпідтримку тим комунальним підприємствам, які надаватимуть послуги з прибирання, а також придбати всю необхідну техніку, на перспективу – провести тендер з прибирання , за участі міських комунальних підприємств та раз і назавжди припинити подібні історії, коли місто змушене потерпати від подібних дій підприємців, - запевнив мер Черкас.

Департаменту ЖКК доручили організувати роботу на найближчі 2-3 місяці (до проведення тендеру), зокрема розробити графіки вивезення сміття та скоординувати дії комунальних підприємств.

Відразу працювати в цьому напрямку погодились такі комунальні підприємства як ЧЕЛУАШ, «Черкаська служба чистоти», «Черкасиводоканал», «Комбінат комунальних підприємств» та інші.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, міська влада звертається до жителів Черкас з проханням не викидати великогабаритне сміття, а замовляти послугу індивідуально в КП «Черкаська служба чистоти», яке приймає заявки в робочі дні за тел. 51 09 04 та 51 09 06 або в інших організацій, які надають такі послуги.

За інформацією із пресслужби Черкаської міської ради

Коментарі

Ольга сказав:

Чому за 13 грн. у Чернівцях, за 18 грн. у Вінниці, тощо, УСЕ сміття вивозять, не розділяючи на мало- та велико-габаритне? А у нас – ще ТОЙ апетит – 24 грн. за побутове + 13 грн. за великогабаритне – чи не розпухнуть від жадібності? А як щодо тих, хто взагалі не робить ремонти та не викидає нічого, окрім недоїдків? Чому вони повинні сплачувати за послугу, якою не користуються? Особисто я вважаю, що за 24 грн. можна вивозити УСЕ!

Леонід сказав:

Як ці недолугі мерські соратники дістали. Все сміття вивозить ЧСЧ.
І все. Чи може у неї інші завдання?

Вгору