Команда черкащан перемогла в конкурсі, розповівши про область п’ятихвилинною піснею

21 грудня 2021, 17:08

15 грудня відбувся онлайн-захід "Музика та культурна дипломатія" у межах проєкту "Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі".

Захід актуалізує знання про музику як засіб культурної дипломатії та інструмента формування позитивного бачення країни на міжнародній арені. До обговорення проблеми використання музики як засобу культурної дипломатії, окрім вітчизняних, підключалися студенти та викладачі провідних ЗВО Грузії та Молдови. У межах зібрання підбили підсумки конкурсу аматорського відео "Музична візитівка країни й рідного краю: як через музику/пісню розповісти про свою країну за 5 хвилин".

Студенти ННІ міжнародних відносин історії та філософії ЧНУ, які  є партнерами  проєкту "Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі" й учасниками конкурсу, посіли перше місце, набравши 41.7 % голосів уболівальників та 100% підтримку журі конкурсу.

В онлайн-голосуванні команда ЧНУ випередила команди ННІ міжнародних відносин та історичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Інституту гуманітарних і соціальних наук Нацуніверситету «Львівська політехніка», Одеського нацуніверситету імені І.І. Мечникова, ННІ міжнародних відносин та національної безпеки Нацуніверситету «Острозька академія».

За інформацією пресслужби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору