Команда черкаських волонтерів вкотре допомагає військовим (фото)

13 липня 2020, 22:00

Команда черкаських волонтерів: Павло Собко, Зоя Бойченко, Юрій Кулик, Віталій Кобрин та Олександр Татарінов, вкотре продовжує свою роботу. Близько 2000 км, тонна вантажу, 10 військових підрозділів від Щастя до Волновахи отримали необхідну їм допомогу з тилу.

Про це інформує волонтер Павло Собко.

За його словами в зону ООС діставили маскувальні сітки, ноутбуки, принтери, мотокоси та будівельні матеріали, бензопили, компресор, шліфувальні машинки, перфаратор, продукти харчування та ліки.

- Щоб там не було і як би не казали, що логістика і забезпечення вже на належному рівні але ми, волонтери, бачимо як нинішня влада згортає процеси реформування в армії. Скорочуються продовольчі надходження, знову перебої з матеріально-технічним забезпеченням, не вистачає техніки та запчастин, повертаються совкові уклади, що вкрай негативно впливає на морально-психологічний стан бійців, - зазначає Собко і додає.

- Тож ми і зараз, як у минулому і як у майбутньому продовжуватимемо допомагати тим, хто цього потребує. Аби наші бійці на «нулі» бачили зв’язок між собою, нами і тилом. Оскільки саме нерозривність цих стосунків забезпечують стійкість і відчуття потрібності того, що роблять бійці, стримуючи агресію Росії та сепаратистів.

Також волонтер висловив слова вдячності кожному хто долучився до допомоги бійцям.

Поділитись

Коментарі

Вгору