Колишній футболіст черкаського клубу подався в модельний бізнес (фото)

07 січня 2020, 21:36

27-річний футболіст Юрій Малєй днями здивував фотографією і гучною заявою. Гравець знявся в рекламі відомого бренду, вирішивши з користю провести вільний час, який у нього з’явився після розриву контракту з клубом Першої ліги – Черкащиною. 

Про це інформує видання "Табло". 

- Період у Черкасах пройшов для мене не найкращим чином, – зізнається Малєй. – Було багато факторів, через які не виконав поставлені завдання як індивідуально, так і командно. Перш за все, не все було добре в фінансовому плані, про що, напевно, всі знають.

Правда, до цього ставиться гравець філософськи, вважаючи такий період в житті необхідним досвід.

- Для мене це великий досвід, впевнений, після таких періодів у житті люди стають сильнішими. Вирішив розірвати контракт за своїм бажанням, не бачу перспективи в цій команді. Але це життя, і сподіваюся, у керівництва клубу вистачить амбіцій і професіоналізму не втратити команду Першої ліги для такого міста, як Черкаси, - зазначив спортсмен.

За словами Юрія, потрапив в модельну сферу випадково.

- Мені ще раніше пропонували спробувати себе в цій справі, але я якось сумнівався, що з цього може вийти. Як виявилося, рекламувати нижню білизну, одяг можна у вільний час і заробляти достатньо непогані гроші. Але для цього потрібно бути відомим, щоб на тебе звертали більше уваги з боку брендів, - зізнається Юрій. - Якщо говорити про цифри, то просто одними зйомками заробляти і жити можна. Але, щоб жити добре, треба бути популярним і затребуваним. Тому, зрозуміло, більшість часу для мене, як для професійного футболіста, проходить в тренувальному процесі, я хочу бути сильнішим, показувати якісну гру і заявляти про себе на футбольному полі.

Коментарі

Вгору