Коли я сідала в машину, то не знала, що ми їдемо в Канів, — Вікторія Курч про вчорашню сесію

23 серпня 2018, 17:17

Коли я сідала в машину, то не знала, що ми їдемо в Канів, — Вікторія Курч про вчорашню сесію

Начальник відділу з питань роботи ради Вікторія Курч перед початком сьогоднішньої сесії Черкаської міськради прокоментувала проведення учорашнього позачергового пленарного засідання, що відбулося вчора о 15:00 в Каневі і про проведення якого частина депутатів дізналася лише через півгодини після початку роботи сесії.

- Під час обідньої перерви міський голова запропонував мені і моєму заступнику поїхати привітати депутата Дісканта. Він сказав, що це буде за містом. Коли ми вже виїхали за Мошногір’я, я запитала, куди ми все-таки їдемо. Він сказав, що напередодні Дня прапора буде нагода разом із депутатами покласти квіти до пам’ятника. За 10 хвилин до 3-ї години я тримала розпорядження. Якщо чесно, коли я сідала в машину, я не знала, що це буде Канів, у мене не було інформації, — сказала вона.

Пані Курч запевнила, що не готувала це розпорядження.

- Міський голова попросив мене занести 13 перших проектів рішень галузевого переліку на сесії від 23 серпня, — додала Вікторія Курч.

Також вона відзначила, що гербова печатка, яку винесли за стіни міської ради, у неї не зберігається. Вона зберігається у міського голови. Також Вікторія Курч відзначила, що вона повідомила міського голову, що вони порушують регламент засідання, оскільки депутатів потрібно повідомляти про проведення сесії за день.

Депутат від ПВД Володимир Гриценко зауважив, що вчора відбувся водорозділ і в діяльності чиновників міської ради.

Коли я сідала в машину, то не знала, що ми їдемо в Канів, — Вікторія Курч про вчорашню сесію

- Мені принесли папери, але це нікчемні папери, — сказав він.

Депутат запропонував працівниками відділу з питань роботи ради написати заяви на звільнення.

Коли я сідала в машину, то не знала, що ми їдемо в Канів, — Вікторія Курч про вчорашню сесію

Депутати також наголосили, що учорашня сесія була неповноважна, оскільки у ній взяли участь 5 відкликаних депутатів, а отже не було кворуму, оскільки вони не мали права брати участь у голосуванні. Тому всі рішення, ухвалені на вчорашній сесії, на їх думку, є незаконними. На цьому, зокрема, наголосив депутат Руслан Зоря.

Нагадаємо, учора в Каневі проведено позачергове пленарне засідання сесії міськради на якій було прийнято зміни до ПСЕР та збільшено видаткову частину міського бюджету. Опозиційні до міського голови депутати звинуватили його у незаконності таких дій.

Поділитись

Коментарі

Ольга :

Якийсь кримінальний детектив! Мер (!) запрошує привітати Дісканта, Потім видумав покладання квітів і обманом завіз депутатів до Канева? Він що, з глузду з”їхав? Хіба ТАК проводять засідання? Може, наступне він таким чином проведе в Чигирині??? Звістка про те, що у нього – середня освіта (стаття на сайті ТК “ВІККА), підтверджує мої підозри про його розумові здібності.

Вгору