Бондаренко в Каневі провів “таємну” сесію, опозиція назвала це злочином

22 серпня 2018, 18:51

Сьогодні, 22 серпня о 15:00 в Каневі, на Чернечій горі, 22 депутати Черкаської міської ради та міський голова провели сесію на якій було ухвалено зміни до ПСЕР та збільшено видаткову частину бюджету. Оголошення про проведення цієї сесії в Каневі з’явилося на офіційному сайті Черкаської міської ради на годину пізніше.

— Сьогодні разом із депутатами Черкаської міськради відвідали Канів, де напередодні державних свят вклонилися пам'ятнику Великого Кобзаря - Тараса Шевченка. Під час святкових заходів до мене звернулися депутати, щоб ми негайно провели позачергову сесію зараз, оскільки у більшості не буде можливості фізично бути присутніми 23 серпня. Причини у кожного різні. Звісно, мені важко було проігнорувати звернення одразу 21 депутата, — написав на своїй сторінці у Facebook міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Натомість депутати, які складають опозицію до чинного мера, повідомили про те, що про проведення сесії в Каневі стало відомо лише 15:37 і фізично дібратися до місця проведення сесії вони ніяк не могли. За їх словами керівник ради Вікторія Курч, у телефонній розмові, повідомила, що вона не зобов’язана розголошувати причини поїздки до Канева. На підтвердження своїх слів вони оприлюднили запис телефонної розмови з чиновницею.

- Я була за дорученням міської голови. Я не повинна про це Вам говорити, - сказала чиновниця


— Сьогодні о 15:37 всі депутати, які не входять до мерської більшості отримали повідомлення про те, що о 15:00 в Каневі відбудеться сесія Черкаської міської ради. Таємно туди також поїхали і працівники відділи ради. Працівники ради повідомили, що міський голова в таємний спосіб наказав працівникам ради їхати до Канева. А на питання, чому так пізно повідомили отримали відповідь, що така була команда мера, — сказав депутат Черкаської міської ради Олександр Згіблов.

— Збільшення видатків більш як на 200 мільйонів це колапс для міста. Наскільки я маю інформацію, то Анатолій Бондаренко пообіцяв кожному депутату, який поїде на Чернечу гору по 10 мільйонів на округи. Бондаренко — злочинець. Він згвалтував місцеве самоврядування, — переконаний депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

Крім того він повідомив, що ця сесія незаконна, оскільки є рішення Черкаського окружного адміністративного суду за яким п’ятеро відкликаних депутатів Косяк, Цегвінцева, Шадловський, Чорнобіль і Скорик не мають права брати участь в сесіях Черкаської міської ради та зобов’язав головуючого на сесіях не враховувати голоси цих депутатів.

— Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. На даний час судове рішення набрало сили. Відповідно сесія, яка відбувалася в Каневі є нелігітимною. Відкликані депутати не мали права голосувати, але наскільки нам відомо вони брали участь в голосуванні, — сказав Олександр Радуцький.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

черкасець :

Ну дебіл і його команда.

Вгору