Колесо подій запущено і вже не зупиниться, – Ірина Ткаченко

01 листопада 2022, 13:52

Вчора всі, хто був у місті зрозуміли, до чого таки варто підготуватися. Мало хто чув попередження до цього. І я, і багато інших людей, які знають майбутній перебіг подій, неодноразово писали і говорили про те, що потрібно підготувати, щоб пережити зиму.

Чому так іде перебіг подій, то це інша історія, хоча і на цю тему інформації є достатньо.

Але незалежно від того зрозуміли ви чи ні, повірили чи ні, організували собі запасний аеродром чи ні, колесо подій запущено і вже не зупиниться лише тому, що комусь погано.

Так, всі причетні і винні отримають покарання, але на перебіг подій у вашому житті зараз це не вплине. Тому, чи будете ви зі світлом, водою і теплом наразі залежить тільки від вас самих.

Хтось несе відповідальність за свою родину, хтось за підприємство, хтось за місто, хтось за область і т.д. Тобто, кожен має різні можливості і зобов'язання, тому не варто шукати винних і виправдань собі, незалежно від статусу, в якому ти перебуваєш: голова родини, керівник підприємства, мер, губернатор, президент...

Ще трохи нас потрясе, бо треба ж якось всіх навчити брати на себе відповідальність за своє життя.

Ірина Ткаченко, черкаська підприємиця, волонтерка, допис на власній сторінці у Facebook

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

“Бла-бла-бла” про те, що у згвалтуванні є також вина самої жертви злочину. Ні, шановна Ірино. Є таке гарне українське слово “можновладці”. Це ті, кому люди платять зі своїх податків, аби бути зі світлом, з теплом і з водою. Звісно, батько, який проп’є-прогуляє всі гроші на дрова чи там вугілля, може звинуватити дружину і дітей у тому, що в хаті їм взимку холодно, бо легко одяглися і не замоталися в тои ковдри. Може. Але такого чоловіка довго в сім’ї не терплять.

Вгору