Лікуємо грип: види противірусних препаратів

01 листопада 2022, 14:13

Вірусні інфекції найчастіше наздоганяють нас в осінній період, який тому і називається часом застуд. Що характерно, симптоматично практично неможливо відрізнити грип від ГРВІ, тому виходом із ситуації буде прийом противірусних препаратів універсальної дії https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/protivovirusnyie . Вони випускаються у вигляді таблеток, мазей, капсул тощо. Однак відмінності лікарських засобів на цьому не закінчуються.

Види противірусних ліків

Якщо ви хочете швидко вилікуватися від грипу чи ГРВІ, найкращим рішенням буде покупка дієвого противірусного препарату. При цьому не всі аптеки мають необхідний набір ліків. Щоб не гаяти часу на пошук потрібних медикаментів, ви можете скористатися медичною інформаційною системою Аптека 9-1-1, яка видасть список аптек з наявністю та вартістю необхідного засобу.

Говорячи про відмінності цих препаратів, обов'язково варто відзначити спосіб впливу, яким їх ділять на кілька груп:

  • протигрипозні - такі лікарські засоби призначені тільки для лікування грипу;
  • протигерпетичні можуть випускатися як у формі мазей і гелів, так і в таблетках, призначені для лікування герпесу;
  • протицитомегаловірусні - хоча вони і винесені в окрему групу, але цей вид захворювань лікується протигерпетичними препаратами;
  • протигепатитні - склад ліків, що діють, відрізняються в залежності від типу гепатиту;
  • гомеопатичні - лікування відбувається за принципом «клин клином вибивають», коли вірус забирається за допомогою подібного організму.

Окремо варто відзначити такі противірусні засоби, як імуностимулятори, що дозволяють виробляти інтерферон для боротьби із хворобами у майбутньому. Це і є відоме підвищення імунітету.

Чим лікувати грип у 2022 році?

Сьогодні вірус грипу не такий страшний, як це було ще на початку минулого століття, проте він може завдати серйозної шкоди здоров'ю і призвести до різних ускладнень. Існує чимало лікарських засобів від цього вірусного захворювання, які можуть значно відрізнятися за формою та принципом дії. Вони також мають різний вплив залежно від особливостей організму.

Для правильного підбору противірусного препарату слід звернутися до лікаря, який визначить тип грипу і випише необхідні ліки. Після цього ви зможете скористатися МІС Аптека 9-1-1 для пошуку цих ліків у найближчій аптеці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору