Керівник хореографічного колективу з Умані звинуватила вінницьких колег у плагіаті

01 грудня 2017, 14:23

Керівник уманського хореографічного колективу «Крок вперед» Вікторія Глобчак висловила своє обурення щодо точного копіювання її постановок іншим колективом, інформує Уманський міський портал.

На своїй сторінці у Фейсбук керівник хореографічного колективу «Крок вперед» Вікторія Глобчак висловила своє обурення щодо точного копіювання її постановок іншим колективом. Вона вимагає пояснень від керівника вінницького колективу і організаторів фестивалю:

- До 7-річчя колективу отримала «подарунок». Вперше в житті зустрічаюсь із таким нахабством! На фестивалі у Львові колектив «Радість» із Вінницької області повністю рух в рух скопіював 2 наші постановки «Голуби миру» та «Із пам’яті не стерти» (Голодомор)! Я ще розумію: взяти ідею, взяти деякі рухи, та НІ – треба було просто «злизати». Я вимагаю пояснень від керівника колективу «Радість», а також від організаторів фестивалю «Зірковий парад»!

Керівник звертається до організаторів:

- Минулого року на вашому фестивалі «Місто лева» з одним із цих танців ми отримали премію ГРАН- ПРІ! Для тих, хто сумнівається, порівняйте нашу постановку із вінницькою (на сторінці «Фестивалі Ігоря Нетлюха»).

Вікторія Глобчак ображена зухвалими діями керівника іншого колективу:

- Мої коментарі блокують, я не можу навіть наше відео там виставити, щоб підтвердити ПЛАГІАТ! Це  – авторська робота, яка вже не на першому конкурсі удостоєна найвищої нагороди! Якщо керівник «Радості» не вибачиться, не пояснить свої дії, на жаль, більше на фестивалі цих організаторів ми жодного разу не приїдемо. Наше Гран- ПРі з цією постановкою було у березні!

Вікторія Глобчак звертається до інших керівників колективів з проханням бути уважними та не допускати плагіату своїх робіт, і запевняє батьків, що ці постановки найкращі у виконанні саме їхніх дітей. Художній керівник чекає на вибачення, у іншому випадку буде змушена захищати авторські права.

Нагадаємо, хореографічний колектив "Крок вперед" відомий своїми постановками на різних фестивалях України та зарубіжжя, а нещодавно здобув перемогу на Всеукраїнському хореографічному конкурсі «Kids Will Dans Fest» у м. Київ.

 

Вгору