Канівський спортклуб „Івазар“ за допомогою МХП оновив проблемний дах

24 серпня 2020, 10:40

До річниці Незалежності та 20-річчя спортивного клубу „Івазар“ канівчани отримали можливість тренуватись в оновленому спортклубі.

Почалось оновлення спортивного клубу з даху, який протікав протягом багатьох років. Проблема була в статусу клубу, оскільки він є приватною установою. Через це розраховувати на допомогу місцевої влади та фінансування з її боку було фактично марно. Зробити капітальний ремонт даху, „переформатувавши“ його з плаского на об’ємний, допоміг БФ « МХП – Громаді»  після звернення до нього народного депутата Олександра Скічка.

Тепер будівля „ Івазару “ дійсно виглядає по-сучасному. Канівчани, які працюють і навчаються у спортивному клубі, радіють новому сучасному даху, який не протікає.

Попередній дах неодноразово намагались ремонтувати за рахунок додаткових батьківських коштів, застеляли різними ізолюючими матеріалами. Однак надовго цього не вистачало і глобально проблеми вирішити не могло.

За словами фахівців-будівельників, існувала велика загроза, що внаслідок постійного замочування за кілька років почнуть руйнуватись вже самі опори приміщення. Це б поставило під загрозу безпеку юних спортсменів та їхніх тренерів. За роки питання все більше набувало критичності і зволікати з капітальним ремонтом вже було неможливо. Можливість проведення тренувань у подальшому також ставилась під загрозу.

Надія у вирішенні проблеми з'явилась після зустрічі з народним депутатом Олександром Скічком - його запросили на огляд спортивного клубу. Той поділився проблемою з партнерами із БФ „МХП — Громаді“. У результаті Фонд виділив на ремонт небезпечного даху понад 100 тисяч гривень.

Будівельні роботи керівництво „Івазару“ організувало самостійно. Допомагали ремонтувати клубу і батьки спортсменів. Працювали практично без вихідних, аби встигнути зробити клубу своєрідний подарунок зі свого боку. Таким чином МХП застосувало сталий та дієвий принцип партнерства - у трикутнику "влада-бізнес-громада".

Заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко розповідає, що рішення про ремонт прийняли після огляду будівлі.

— Подивились приміщення, розібрались із ситуацією і зрозуміли, що люди насправді віддано займаються надзвичайно корисною справою. Надають молоді можливість серйозно, на перспективу, займатись спортом. Ми зрозуміли, що тренери спортивного клубу „Івазар“ виховують підлітків та мотивують їх бути сильними, красивими та здоровими, - розповідає заступник голови правління Ігор Лещенко.

Пропозиція нардепа Олександра Скічка знайшла відгук через принцип роботи професіоналів клубу.

- Я думаю, ремонт даху буде не останнім нашим внеском у розбудову спортивного клубу, який виховує справжніх чемпіонів та гордість держави. Головний чинник — аби щасливим були діти та задоволеними їхні тренери. А воно, як бачимо, так і є, - зазначає Ігор Лещенко.

Заступник голови правління МХП додає, що справжнє партнерство стає можливим тоді, коли всі учасники процесу розуміють, що кошти вкладаються ефективно.

— БФ „МХП — Громаді“ завжди віддає перевагу в підтримці таких проєктів, де люди говорять не лише „ дай“, а докладають до того ще й власних зусиль.

Нині у канівському спортклубі з двадцятирічною історією займаються 250 діток віком від 6 до 18 років. Ще 50 відвідують тренування в іншому приміщенні. Здебільшого це дітки з Канева, але залюбки відвідують клуб і мешканці сіл району — Гришинців, Ліплявого та Мартинівки. Вони опановують дзюдо, займаються фітнесом та спортивною аеробікою.

Заняття платні, але присутня система лояльності, за якою діти учасників АТО займаються безкоштовно. Завдяки заповзятості п'яти професійних тренерів, вихованці клубу за кілька років стають справжніми чемпіонами.

— Найдорожчими як для тренерів, так і для спортсменів, є нагороди, привезені з-за кордону, — ділиться директор директор фізкультурно- спортивного клубу „Івазар“ Олександр Іванов. — Ми свого часу навіть виступали на малих Олімпійських іграх у Німеччині. Звідти наші діти привозили золоті медалі три роки поспіль. Виступали на престижних спортивних турнірах у Польщі, в Естонії та Латвії. Наші хлопці є чемпіонами Черкаської області з дзюдо у командному заліку. А наші тендітні дівчатка отримали титул чемпіонок України з фітнесу. Так само юні спортсменки неодноразово ставали чемпіонками України по спортивній аеробіці та фітнесу.

Власне, про досягнення клубу свідчить величезна стіна спортивної зали, повністю уставлена кубками. Заради цих та нових перемог варто було докласти максимум зусиль і підтримати „Івазар“.

Поділитись

Коментарі

Вгору