Канівські рятувальники розповіли дітлахам про «безпечне літо» (фото, відео)

13 липня 2017, 19:02

Під час візиту працівників 10-ї державної пожежно-рятувальної частини до спортивно-патріотичного табору «Сонце над Дніпром» дітям продемонстрували цікавий світ роботи оперативно-рятувальної служби, повідомляє Управління ДСНС України у Черкаській області.

Користуючись нагодою, рятувальники розповіли про факти надзвичайних ситуацій, які виникали на території району, пригадали правила безпечної поведінки в побуті і головне, як не допустити пожежі та що робити, якщо пожежа у помешканні таки сталася.

Зокрема, разом з рятувальниками, вихованці пригадали правила поведінки під час користування електричними та газовими приладами, а також під час відпочинку в лісі, на водних об’єктах та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

У ході спілкування вихованці табору мали можливість не тільки оглянути пожежний автомобіль та аварійно-рятувальне обладнання, яке використовують у своїй діяльності рятувальники: пожежні рукави, балони на стисненому повітрі з шолом-масками, гідравлічні ножиці та інше спорядження, а й під пильним оком фахівців ДСНС відпрацювати елементарні навички пожежного-рятувальника.

Коментарі

Вгору