На Чорнобаївщині зафіксували випадки незаконної вирубки пошкоджених ураганом дерев

13 липня 2017, 19:23

1 липня на території Чорнобаївської селищної ради, Богодухівської, Красенівської, Привітненської, Франківської та Хрестителівської сільських рад відбулося стихійне лихо: буревієм, зі швидкістю вітру близько 120 км за годину, було повалено та пошкоджено дерева на землях державної власності. Використовуючи ситуацію, деякі спритники розпочали заготівлю деревини для власних потреб, не маючи на це дозволу. Про це із посиланням на Чорнобаївську РДА пише "Нова Доба".

У зв'язку з цим органами державної влади, місцевого самоврядування, відділенням поліції, громадською організацією "Самооборона" та громадськими активістами проводяться заходи щодо недопущення несанкціонованої вирубки дерев, заготівлі деревини, виявлення осіб, які порушують законодавство.

Районна державна адміністрація повідомляє, що згідно статті 105 Лісового Кодексу України, порушення лісового законодавства тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність відповідно до закону та звертається до всіх жителів району, у разі виявлення випадків самовільної заготівлі деревини повідомляти Чорнобаївське відділення поліції за телефоном 102, або місцеву селищну чи сільську раду.

Коментарі

Вгору