Канівщина допоможе грошима і продуктами українському сторожовому кораблю «Канів»

24 березня 2014, 12:42

Днями Канівська міська рада вирішила підтримати військовий човен, що має тотожне з містом ім’я. Прикордонний сторожовий корабель «Канів» на чолі з капітаном першого рангу Дмитром Дуковим несе службу з охорони державного кордону України поблизу м. Ізмаїл (Одеська область).

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Від керівництва Канева до Одеського загону морської охорони та членів екіпажу корабля відправлено лист про готовність надати морякам-прикордонникам допомогу. У відповідь Дмитро Дуков повідомив рахунки, за якими можна надсилати кошти для Одеського загону морської оборони.

За словами керуючого справами Канівміськради Володимира Святелика, міська влада звернулася до громадян із проханням надати посильну матеріальну допомогу нашим морякам та оприлюднила рахунки.

Позицію міської ради підтримала і Канівська районна державна адміністрація. Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту Канівської РДА Олександр Гордієнко розповів, що райдержадміністрація зв’язалася з екіпажем корабля й дізналася, що там існує потреба у продуктах харчування.

- Ми плануємо провести бесіди із сільгоспвиробниками Канівського району, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» з проханням надати продукцію сільгоспвиробництва для екіпажу «Канева», що потім будуть доставлені безпосередньо в місто Ізмаїл, – каже Олександр Гордієнко.

Коментарі

Olha сказав:

Виходячи з того,що в Україні хаос,самозванна влада фактично самоусунулась від керування Україною,звертаюсь до Голів міст України,до президента України В.Ф.Януковича,до екс-президентів України Л.Кравчука,Л.Кучми,В.Ющенка організувати Конституційні збори і взяти участь в них участь з такою Повісткою дня: 1.Довірити президенту В.Януковичу видати Указ про розпуск ВР.2.Довірити президенту В.Януковичу видати Указ про розпуск самозванного уряду.2.Представлення В.Януковичем кандидатів в Уряд Народної довіри.3.Затвердження Уряду Народної довіри.4. Обговорення організації майбутнього двопалатного парламенту України –кількість представників в кожній палаті,і т.д..5.Затвердження дати проведення виборів до обох палат парламенту. Прошу організаторів проведення Конституційних зборів запросити на них послів зарубіжних держав.

Вгору