Канівчанина ледве не роздерли розлючені собаки

26 листопада 2015, 11:00

-злую собаку

Вчора від нападу зграї бродячих собак постраждав 69-річний чоловік. Надзвичайна подія сталася поблизу сміттєзвалища на території Бобрицької сільської ради Канівського району. Пенсіонер збирав вторинну сировину, коли його оточила зграя диких собак. Його спроба відігнати тварин лише спровокувала їх на агресію. Не злякавшись палиці, якою чоловік намагався захищатись вони накинулися на пенсіонера, миттєво збивши того з ніг на землю. 

Про це повідомив речник ДСНС області Костянтин Проценко у Facebook.

Важко сказати чим би завершилась ця історія, якби випадкові перехожі, що стали свідками нападу, не звернулися по допомогу до рятувальників.

Врятував чоловіка черговий караул Канівської пожежно-рятувальної частини, який оперативно прибув на місце події. Застосувавши водяні струмені та сирени, фахівці ДСНС зуміли розігнати розлючених собак.

Потерпілий, що отримав чисельні рвані рани обличчя та кінцівок, завдяки втручанню рятувальників вижив, але був терміново госпіталізований каретою швидкої медичної допомоги до Канівської центральної районної лікарні. Медики його стан оцінюють як середньої тяжкості.

"Що робити у таких випадках? Фахівці радять не боятися, - ага, коли тобі у обличчя бризкає слина, а ікла клацають коло тіла і здаються такими, що легко перекусять твою руку. Але точно не можна бігти.

Зробіть вигляд, начебто щось піднімаєте з землі, та замахніться у їхній бік, проте, це допоможе швидше за все лише проти малих тварин. Із великими, це швидше за все не допоможе, і навіть навпаки може їх спровокувати на швидку атаку. В кожній зграї є вожак, ось він і є вашим головним супротивником, зможете його відігнати - відступить уся зграя. Атакуйте його, звісно, якщо ви до цього часу ще не впали у паніку і не побігли.

Найкраще проти собак допоможуть невеликі петарди, тому краще заздалегідь покласти їх до сумки. Як це не дивно, але газові балончики від грабіжників проти собак вам не допоможуть, і навіть спровокують миттєву атаку, краще скористайтесь лаком для волосся", - порадив Костянтин Проценко.

Поділитись

Коментарі

Вгору