До Нового року вартість оренди квартир у Черкасах не підвищуватиметься, – ріелтор

26 листопада 2015, 11:24

747d1f3ba4a2296da875ce4e9cb684a2e41fd71b

На період новорічних свят ціни на оренду квартир у місті Черкаси здебільшого не підвищуватимуться. Про це УНН-Центр розповів директор одного з черкаських агенства нерухомості Роман Гречаний.

За словами фахівця, нині невигідно піднімати ціну на оренду квартир, навіть на період свят. Це зумовлено зростанням ціни на комунальні послуги.

"Якщо ціни на комунальні платежі зростають, то оренда просто не може підвищуватись. Наприклад, зняти однокімнатну квартиру в Черкасах можна за 1 тис. 500 грн, плюс комунальні послуги в зимовий період люди платять близько 1000 грн. Виходить 2 тис. 500 грн. Уявляєте, яка буде ціна коли оренду підняти? 3-4 тис. гривень. Це нерентабельно. Через те до Нового року вартість на оренду квартир навряд чи підвищуватимуть”, - зазначив Роман Гречаний.

Також він додав, що незабаром буде прослідковуватись тенденція зростання попиту на нерухомість.

“Український ринок нерухомості у 2015 році досяг цінового дна. Економічна ситуація потроху стабілізується, а від так слід очікувати зростання кількості бажаючих придбати житло. До того ж ціни будуть стабільні, причин для подорожчання нерухомості нині немає , - сказав Роман Гречаний.

Поділитись

Коментарі

Анна Захарова сказав:

Також, слід очікувати пожвавлення на ринку оцыночних послуг. Як наслідок пожвавлення ринку нерухомості.

Вгору