На ремонт центральної уманської вулиці Київ виділив 4,6 млн грн

26 листопада 2015, 10:41

1

В Умані розпочали капітальний ремонт вулиці Київської.

Про це під час брифінгу повідомив міський голова Олександр Цебрій. За словами Олександра Володимировича, для проведення капітального ремонту одної з головних вулиць місто Умань отримало субвенцію з державного бюджету в сумі 4,6 млн. грн.

2

 

За ці кошти буде відремонтовано 7077 м2 дорожнього покриття із заміною старих бордюрів на нові. Дорожнє покриття складатиметься з 2 шарів: вирівнюючого шару асфальтобетону завтовшки 6 см та 4 см щебенево-мастикового асфальтобетону.
Усі роботи виконуватимуться ПП «Дорстрой» відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації, яка пройшла державну експертизу.

3

Як запевнив очільник міста, відфрезерований матеріал та старі бордюри вивозяться на територію КП «Комунальник» та в подальшому будуть використані для покращення благоустрою міста.

Випереджаючи можливі зауваження уманчан з приводу необхідності ремонту вул. Київської, яка має доволі непоганий стан, Олександр Володимирович наголосив, що кошти спрямовані з державного бюджету і можуть бути використані лише на цей об’єкт.

За інформацією виконкому Уманської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору