Канівчанка, що постраждала в ДТП на трасі Київ-Житомир, потребує допомоги

23 вересня 2016, 09:34

Безымянный

Молода канівчанка Євгенія Бульбас, що на вихідних постраждала у аварії на трасі Київ-Житомир, потребує термінової допомоги.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію в соціальних мережах.

Як зазначається у тексті повідомлення, в суботу ввечері, їхавши по трасі Київ-Житомир на велосипеді, дівчина потрапила в аварію.

Як наслідок, лікарі констатували у неї забій головного мозку і вдавлений уламковий перелом лівої лобної кістки.

Тієї ж ночі Євгенії зробили першу операцію, діставши уламки черепу з мозку.

«Женя дуже позитивна дівчинка і не втрачає свого життєвого оптимізму. Зараз знаходиться в Житомирській обласній лікарні в відділенні нейрохірургії, де готується до наступної операції по встановленню металевої пластини в череп. А за нею ще довгий період реабілітації. Женя тільки закінчила навчання в університеті, почала працювати. Але кому потрібен працівник, що прикутий до лікарняного ліжка. Вона зі звичайної маленької канівської сім'ї, є брат і мама. Матеріальне становище, думаю, пояснювати не треба. Пластина коштує 17000 грн. Наразі ця сума зібрана. Операція відбудеться на днях. Далі буде реабілітація. На це все теж потрібно немало коштів. Тому якщо у вас є можливість допомогти, будь ласка, не залишайтесь в стороні. Номер картки Жені (ПриватБанк, Бульбас Евгения Николаевна): 5168 7572 6139 8814», - йдеться у тексті допису, розміщеного за авторства користувача з ніком Олександр Мален.

Поділитись

Коментарі

Вгору