Калашник хоче будувати котеджне містечко, а Слинько називає це земельною аферою

05 грудня 2014, 10:50
Ігор Калашник

Ігор Калашник

Генеральний директор багатогалузевого об'єднання "Інтербуд" Ігор Калашник заявляє, що має усі законні підстави для будівництва котеджного містечка на землях колишнього військового полігону.

Про це він заявив учора під час зустрічі із членами виконкому від громадськості, інформують Новини Черкащини.

За його словами, забудовник не може почати роботи, тому що виявилася різниця у генеральному плані міста. Не отримавши від влади містобудівних умов, він звернувся до суду, який виніс рішення на користь забудовника і підтвердив законність договору.

- Замість того, щоб створювати на землях черговий смітник, я хочу забудувати їх дво-, триповерховими будинками. Облаштувати мережі та відремонтувати дороги, яких там немає. По вулиці Оборонній взагалі не можна їздити, - каже Ігор Калашник. - Ми консультувалися з іноземними спеціалістами, які вивчили особливості міста. Одарич сам мріяв про чотириповерхові Черкаси, а тепер не визнає своїх підписів. Більше того, генеральний план був прострочений ще з 2000 року.

Він додав, що у проекті забудови враховані і школа, і садочок, і багатоповерхівки з попереднього генплану.

Сьогодні члени виконкому знову мають розглянути питання забудови колишнього полігону.

Нагадаємо, на учорашній сесії депутати міськради доручили земельній комісії вивчити питання щодо можливості індивідуальної забудови та спорудження соціального житла для учасників АТО на території колишнього полігону та ліквідованих військових частин.

Натомість черкаський активіст Сергій Слинько називає передачу цих двох земельних ділянок вартістю 25 млн грн земельною аферою року в Черкасах.

Поділитись

Коментарі

Вгору