Качок зі Сміли паскудить Україну та роздає інтерв’ю терористам

18 січня 2015, 23:35
1608455_927759107234349_1870315409_n

Скрін сторінки смілянина із мережі Вконтакті

Негайної реакції від міліції та СБУ вимагають черкащани на інтерв’ю смілянина Олександра Ворони. Він дає інтерв’ю терористам, в якому цинічно  паскудить Україну.

Інтерв'ю смілянина гуляє в мережі вже два дні. При перегляді спершу складається враження, що цей Олександр - це підставна особа. Але сміляни впізнали його, зазначивши, що він реальна особа. В інтерв'ю молодик без докорів сумління через скайп-зв'язок цинічно наговорює на Майдан та Україну.  Людям з нормальним глуздом прослухати все інтерв'ю просто нереально.

Сміляни вже вичислили молодика, знайшовши його сторінку в соціальній мережі Вконтакті. Із фото видно, що молодик -  це качок із сепаратистською позицією. На багатьох фото він стоїть на фоні російського триколора.

Говорячи про нову хвилю української мобілізації, він зазначив, що якщо й піде воювати, то "явно не на стороні української влади."

Як повідомили власні джерела Про все, мешкає Олександр Ворона не в Смілі, а в Москві, звідки, швидше за все, й давав сепаратистське інтерв'ю. Утім, ймовірно, що на свята він повернувся до Сміли.  Йому десь близько 25 років.

Сміляни чекають негайної реакції СБУ, інакше обіцяють розправитися із качком самостійно. Щоб правоохоронці відреагували швидше, секретар Смілянської міської ради Ярослав Березань, звернеться до них офіційно.

- Люди вже зараз вимагають від мене назвати його адресу. Боюся, щоб не вбили його, чи не заподіяли чогось батькам, - зазначив у коментарі "Про все" Ярослав Березань.

З міркувань національної безпеки та небажання поширювати сепаратистські погляди "Про все" не публікує відео цього інтерв'ю.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ligul :

“В інтерв’ю молодик без докорів сумління через скайп-зв’язок цинічно наговорює на Майдан та Україну. Людям з нормальним глуздом прослухати все інтерв’ю просто нереально.”-навпаки, люди з нормальним глуздом і не з ватою замість мізків, знаходять деякі його думки цікавими. І, до речі, українські СМІ, в данному випадку Ваше видання, робить висновки лише зі сторінки у соц. мережі))) сміііішно! таке враження, що читаю шкільну стін-газету

Вгору