Ізраїльтяни розкажуть про черкаський «погорілий театр» усьому світу

06 вересня 2016, 09:34

2476ba052f3ec21d6ec20a88e1c73ba9

Проблему відновлення після пожежі Черкаського театру ім. Т.Г. Шевченка порушать перед меценатами всього світу митці з Ізраїлю. Таку обіцянку черкащанам дали представники делегації ізраїльських художників, які наразі перебувають у Черкасах, пише Прочерк.

– Керівник делегації Галина Подольська родом із Астрахані. Виявляється, коли вона працювала в цьому місті помічником режисера, там теж горів театр, – розповіла директор Черкаського художнього музею Ольга Гладун. – Ось такі паралелі. В неділю ізраїльтяни побували на виставі «Місто на Че», яка проходила в Черкаському театрі ім. Тараса Шевченка. Вони пообіцяли донести проблему нашого «погорілого театру» до всього світу. Шукають меценатів, зацікавлених людей, які будуть допомагати. Наразі розв’язання проблеми відновлення театру зрушено з місця, але поки що все йде досить повільно. Тому цю проблему не треба замовчувати!

Учасники делегації, які побували на виставі «Місто на Че», отримали дуже позитивні враження й відзначили високий рівень Черкаського театру.

Поділитись

Коментарі

Вгору