Із Черкас передадуть буржуйки українським військовим

30 грудня 2022, 16:23

У Черкасах на одному з комунальних підприємств власними силами виготовили буржуйки. У переддень Нового року перший заступник міського голови Сергій Тищенко передав їх відомій волонтерці Вікторії Хамазі. Уже найближчим часом пічки доставлять захисникам та захисницям, які тримають оборону українських кордонів у "найгарячіших" напрямках.

За його словами Сергія Тищенка, це лише перша партія буржуйок, які полегшать побут українських військових на фронті. У місті й надалі працюватимуть над тим, аби закривати вкрай важливі потреби різних підрозділів.

Отримані пічки, за словами Вікторії Хамази, яка від перших днів повномасштабного вторгнення поєднує журналістську роботу з волонтерством, розподілять на кілька напрямків лінії фронту.

– Це дуже важлива допомога для наших військових, особливо зараз – із настанням морозів. У деяких окопах, на жаль, немає навіть у чому приготувати їжу, – прокоментувала Вікторія Хамаза. – Обігрів зараз одна з найнагальніших потреб, яка досить гостро стоїть на сході. І коли привозиш хлопцям такі речі, вони радіють їм немов діти. Ми дякуємо міській владі за те, що відгукнулися та передали необхідні нашим воїнам речі.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору