Історія загиблого черкаського студента потрапила до міжнародного проєкту “Невидані дипломи”

05 березня 2023, 14:35

Історія студента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Коцуконя потрапила до проєкту Unissued Diplomas. Це виставки дипломів, які студенти ніколи не отримають через те, що загинули внаслідок повномасштабного російського вторгнення: на фронті чи в цивільних умовах.

Олександр мріяв стати журналістом і працювати за професією, але став бійцем полку "Азов". 22 березня він загинув, захищаючи український Маріуполь.

— Ми хочемо цією акцією нагадати світові про війну, яка сьогодні триває та ціну, яку щодня платять українці у своїй боротьбі за свободу, — розповіла студентка 4-г курсу спеціальності 033 «Філософія та конфліктологія» ЧНУ, Національний координатор Союзу українських студентів Канади  Марія Боковня. — «Невидані дипломи» вшановують пам'ять українських студентів, які ніколи не закінчать навчання, бо їхні життя забрала російська навала.

Виставка пройде в 45+ університетах світу (Канада, США, Європа, Японія, Австралія). Розпочала свою роботу 24 лютого, у річницю дня, коли вся Україна прокинулася від вибухів, і триватиме до 11 березня.

Сайт проєкту та детальніше про нього тут

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору