Інтернет-шахраї атакують уманчан

23 березня 2016, 15:48

be914823

Лише за минулу добу до Уманського відділу поліції надійшло п’ять повідомлень про вчинення шахрайських дій, серед яких три повідомлення про інтернет-шахрайство.

Як не потрапити у лапи зловмисників розповів прес-центр Уманської поліції.

- Кожен з нас все частіше використовує дистанційний спосіб придбання чи відчуження товарів. Всесвітня мережа Інтернет переповнена різноманітними аукціонами, інтернет-магазинами, оголошеннями про продаж/придбання товарів чи послуг за вигідною ціною. Звичайно, купуючи речі в такий спосіб ми економимо свій дорогоцінний час, але забуваємо про те, що саме в такий спосіб ми ризикуємо потрапити в тенета шахраїв.

Єдина дієва порада як не стати жертвою обману - ні в якому разі, при будь яких обіцянках не переказуйте кошти незнайомцям до поки не оглянете товар в реальному часі. Виклоюченням можуть бути перевірені надійні представники офіційних торгових марок, які реалізовують власний товар через мережу. Користуйтеся таким способом оплати як "накладений платіж", який використовується у всіх кур’єрських службах доставки.

У будь якому випадку пам’ятайте, якщо ви відчуваєте хоч якусь невпевненість у достовірності правочину, краще відмовитися від таких послуг. Бережіть себе та своїх рідних від обману!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору