“Жодного зв’язку з дією тваринного походження”: інформація про трагедію з 7-річним Андрієм, – Роман Сущенко

09 вересня 2021, 17:42

Маю інсайд щодо причин загибелі у Черкасах хлопчика 2014 року народження, який потрапив до лікарні у важкому стані та був у термінальній комі та помер 5 вересня цього року. Дитина з 27 серпня перебувала у штучній комі.

Як писав раніше, попри повідомлення місцевих ЗМІ щодо нападу тварин (ймовірно безпритульних собак), характер ран на тілі хлопчика дозволив лікарям не лише припустити, а й стверджувати про втручання у життя дитини нелюдів. Про це свідчили сліди від недопалків на тілі, гематоми та синці нетваринного походження.

Так от, наші джерела в слідчих органах підтверджують, що висновки судово-медичної експертизи констатують причину смерті - вона не має жодного зв'язку з дією тваринного походження. З етичних міркувань не вдаватимуся в подробиці результатів розтину. Так само, не можу розкрити таємницю слідства. Разом з тим, наявна інформація майже стовідсотково засвідчує смерть внаслідок злочинних, брутальних дій людини (скоріше нелюдів).

Сподіваюсь, що правоохоронні органи Черкаської області/міста завершать неупереджене і об'єктивне розслідування і передадуть справу до суду, а суд ухвалить справедливе рішення і покарає винних у загибелі Андрійка.

Нагадаю, що хлопчика знайшли непритомним з ознаками насильницьких дій на тілі. Резонансна подія сколихнула усю Україну. Близькі хлопчика не дбали про нього і є підозра, що навіть знущалися з нього.

31 серпня суд заарештував бабусю хлопчика Вікторію Лясову - жінку, яка є матір'ю вітчима малюка. Її підозрюють в знущаннях з 6-річного онука. Лясова багато років переховувалася від поліції, а названого батька хлопчика вже визнавали винним в скоєнні злочину.

Депутат Черкаської обласної ради Роман Сущенко на своїй сторінці у "Фейсбук"

Коментарі

Вгору