Іляшенко сам себе уповноважив формувати “Укроп” на Черкащині?

09 червня 2015, 23:51

121396

Екс-заступник губернатора Дніпропетровщини, а нині один із засновників майбутньої партії "Укроп", Геннадій Корбан висловив занепокоєння тим, що в Черкасах невідомі "паразитують" на партії "Укроп".

Нагадаємо, що минулого тижня екс-керівник обласної організації "Удар", колишній депутат Верховної Ради України, Віталій Іляшенко почав запрошувати черкасців формувати нову політичну силу "Укроп" у Черкасах. Це викликало двозначну реакцію серед журналістів та представників місцевого політикуму.

Кореспонденти vikka.ua поцікавилися думкою Геннадія Корбана щодо того, хто уповноважував Віталія Іляшенка формувати партійний осередок в Черкасах.

"Здивований активністю журналістів і окремих політичних авантюристів, які у повну силу намагаються спекулювати темою партії "УКРОП". Щоб розвіяти чутки на цю тему скажу коротко: партія ще не сформована, є ідея і надія, що навколо неї будуть об'єднуватися люди, яким не байдужа доля України. Окремо для Черкас – ніхто не визначався з формуванням місцевого осередку, і ніхто нікого не уповноважував і не давав санкцій на будь-яку діяльність з формування партії", – розповів Геннадій Корбан.

За його словами, діяльність, якою нині дехто займається в Черкасах – це особиста "отсебятіна". Він пообіцяв, що всі прізвища керівників і кураторів партії і партійних осередків озвучать після з'їзду партії.

Поділитись

Коментарі

Вгору