Іллю Ковтуна визнали кращим спортсменом липня на Черкащині

11 серпня 2021, 21:21

Уже традиційно на початку місяця експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області підбиває підсумки попереднього спортивного місяця. Цього разу на звання кращого спортсмена на Черкащині претендували троє атлетів: гімнаст Ілля Ковтун та велоспортсмени Віталій Новаковський і Ростислав Царан. Перемогу в липні виборов Ілля Ковтун, який представляв країну та Олімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Черкаській області.

Кращого спортсмена місяця та його тренерку Ірину Надюк відзначать грамотою та грошовою премією.

Майстер спорту міжнародного класу Ілля Ковтун узяв участь у ХХХІІ літніх Олімпійських іграх, які тривали з 23 липня до 8 серпня в Токіо. У командному фіналі з багатоборства, який відбувся 26 липня, спортсмен посів 7 місце. 28 липня у фіналі в індивідуальному багатоборстві серед чоловіків Ілля здобув 11 місце. За підсумками турніру, найкраще серед українців виступив саме 17-річний Ілля Ковтун. Найуспішніше дебютанту Олімпійських ігор вдалися вправи на коні, за які він отримав шосту найкращу оцінку серед усіх фіналістів багатоборства.

Майстри спорту України Віталій Новаковський та Ростислав Царан на Відкритому чемпіонаті України в парній гонці, що відбувся з 15 по 18 липня у Вінниці, вибороли золото змагань.