Гумористка Вікторія Булітко віджартувалася про роман із шоуменом із Черкащини

05 квітня 2020, 23:01

Українська гумористка Вікторія Булітко, яка виступає у складі "Дизель Шоу", стала чи не найбільш обговорюваною зіркою у мережі. Все тому, що Володимир Остапчука заявив про роман з нею. Відповідь Вікторії Булітко не забарилась.

Про це повідомляє 24 канал

Як відомо, артисти брали участь у зйомках розважального шоу "Танці з зірками-2019". Вікторії Булітко тоді приписували роман з її партнером по паркету Дмитром Дікусаром. Однак всі чутки акторка рішуче спростовувала. Та проєкт завершився, а особисте життя зірки знов почали активно обговорювати: цього разу Володимир Остапчук заявив, що зустрічається з колегою.

Вікторія Булітко у мережі зазначила, що "роман" з Остапчуком тривав 5 секунд на зйомках анонсу проєкту та закінчився, так і не розпочавшись.

- 00:05. Рівно стільки тривали наші стосунки. Вово, я ж говорила: "Щастя любить тишу!" Тому все закінчилося, так і не розпочавшись… Вово, пробач! Вово, прощай… Я йду, а ти не сумуй… Пішла до іншого танцюриста, якому нічого не заважає танцювати", – прокоментувала Вікторія Булітко.

Переглянути цей допис в Instagram

«00:05» Ровно столько длились наши отношения💔 Вова @vova_ostapchuk , я же говорила: «Счастье любит тишину»! 🤦🏼‍♀️ Поэтому всё закончилось, так и не начавшись... Вова, прости! Вова, прощай... Я ухожу, ты не скучай😘 P.S. Ушла к другому танцору, которому ничего не мешает танцевать🥚 ВСЕХ #с1апреля 🤪 #Дизельшоу #ВикторияБулитко #таціззірками #воваостачук #владимиростапчук #булитко #Украина #1апреля

Допис, поширений ★ Виктория Булитко (@bulitka)


Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору