Губернатор вимагає від працівників Черкаської ОДА писати заяви на звільнення

08 квітня 2014, 17:29

Усі керівники департаментів, управлінь Черкаської обласної державної адміністрації та комунальних підприємств обласної ради мають написати заяви на звільнення. Про це працівникам Черкаської ОДА оголосила президія Обласної народної ради, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Згідно протокольного рішення №6 від Президії Черкаської обласної народної ради 21 березня 2014 року необхідно звільнити всіх керівників структурних підрозділів ОДА із займаних посад, як осіб, які дискредитували себе роботою на злочинний режим Януковича-Тулуба.

- Я прошу керівників у найближчий тиждень написати заяви на звільнення. На сьогодні – це вимоги часу і суспільства, інтереси якого представляє ця народна рада, - звернувся до колег Юрій Ткаченко.

Разом із тим обласний очільник повідомив, що звільнені працівники можуть подати свої кандидатури на розгляд народної ради. Якщо вони зможуть довести громаді свої професійні якості і народна рада їх затвердить, такі кандидати за підписом голови будуть направлені на затвердження до відповідних міністерств і відомств у Київ або винесені на конкурс. Така процедура активно відбувається по майбутньому керівнику управління сім’ї, молоді і спорту.

- Голова облдержадміністрації пішов на нетрадиційний крок – публічне погодження керівників із громадськістю. Хоча такі дії вимагають багато часу, разом із тим вони забезпечують виконання пункту Конституції, яка говорить про те, що джерелом влади у країні є народ, - зауважив член президії народної ради Віталій Коваль.

Представники народної ради закликали присутніх зробити мужній крок держслужбовця і не зволікати із написанням заяв на звільнення.

Маша сказав:

так дорогу дояркам, управлінців в топку

Вгору