Губернатор розповів, про що його просили жителі Черкащини на особистому прийомі

14 травня 2014, 09:40

Восьмеро жителів області звернулися за допомогою до голови ОДА Юрія Ткаченка на особистому прийомі. Людей, які прийшли сьогодні до нього, в основному хвилювала можливість отримати матеріальну допомогу та сприяння у лікуванні.

Зокрема, жителька Черкас Зінаїда Мойсеєва просила допомоги у тому, щоб знайти фінансову можливість для проведення повторної магнітно-резонансної терапії її доньці та посприяти у лікуванні.

Інвалід війни Федір Людний з Кам’янки прийшов до обласного очільника з проханням допомогти видати його книгу під назвою «Кам’янщина партизанська» та, водночас, пожалівся на роботу правоохоронних структур. Зі слів чоловіка, останні затягували розслідування його справи за нібито привласнення коштів одним із видавництв й, зрештою, безпідставно закрили.

Батько 9-ти дітей Віктор Гуцало з обласного центру просив виділити для його родини автомобіль.

Житель села Богодухівка Андрій Боровик звернувся до голови ОДА, аби він допоміг їхній родині у лікуванні онкохворої сестри. Каже: на лікування жінки вже витратили більше 200-т тисяч гривень, а вартість необхідних їй препаратів зросла ще майже на тисячу гривень.

Юрій Ткаченко запевнив, що всі проблеми, з якими до нього прийшли черкащани, будуть вивчені й при можливості вирішені. Відтак, він надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів ОДА.

– Більшість із почутих мною звернень торкнулися душі, усім хотілося б допомогти, – сказав Юрій Олегович. – Але, на жаль, у обласному бюджеті немає таких можливостей. Утім, люди чекають від нас реагування на їхні звернення, тому ми шукатимемо й розглядатимемо всі можливі шляхи для вирішення цих проблем, оскільки від наших дій залежать долі людей.

Наступний прийом громадян керівник області проведе 26 травня. Загалом, прийом громадян головою черкаської облдержадміністрації проходять у другий вівторок з 10.00 до 13.00 та четвертий понеділок кожного місця з 17.00 до 20.00.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору