Хто може очолити Канівську райраду?

18 лютого 2016, 21:00

Безымянный

На крісло голови Канівської районної ради претендують одразу четверо осіб. Про це журналістам «Kanos» стало відомо із власних джерел.

Зокрема, одним із таких ймовірних претендентів вважається голова фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у районній раді Олег Петриченко. Наразі він працює заступником директора Канівського природного заповідника.

Також є інформація про те, що в якості кандидата, депутати можуть розглянути і персону Миколи Пустового, який вже обраний не перше скликання депутатом та має достатній політичний досвід (БПП).

Потенційно можливим претендентом на посаду голови Канівської районної ради також є і Микола Бабич, що має успішний досвід управління агрокомплексом, а його позиціювання в районі зводиться до того, що він зумів відродити та зробити досить успішним селище Степанецьке.

Достатньо часто серед прізвищ кандидатів, лунає і персона екс-голови райради, а нині голови фракції політичної партії ВО «Черкащани» Дмитра Шелеста. Головний його аргумент - понад третина голосів (депутати від ВО «Черкащани»), плюс підтримка ще однієї політичної сили, що у підсумку йому може забезпечити 14 голосів.

Нагадаємо, голова Канівської райради Володимир Плисюк написав заяву про відмову від посади за власним бажанням, а депутати підтримали його відставку.

Поділитись

Коментарі

Вгору