Хто і чим перегородив зливову трубу? – Отрешко про озеро біля “літака”

13 травня 2016, 00:00

13227901_937928276323941_632392632_n

Дощове озеро, яке утворилося біля "літака", завдало чимало клопотів черкащанам, особливо водіям. Водночас начальник управління вуличної інфраструктури міськради Сергій Отрешко взявся з'ясовувати, що стало причиною такого потопу. За його словами, ймовірно, що хтось чимось перегородив зливову трубу. Про це він написав у Facebook.

"З приводу моря біля літака. Без людського втручання не обійшлось.
Станом на тепер ситуація виглядає так: в районі готелю "Нива" вода, що тече з території міжрайбази, спокійно потрапляє у відремонтований колектор і сходить в запланованому напрямку. А от вода від автосалону "Колос" тече вже в бік літака. Хто і чим за період з 8 травня (коли каналізація нормально працювала) по сьогоднішній день перегородив зливову трубу в цьому місці - розберемся завтра, коли відкачаємо воду з колектора. В минулому році з цього місця один раз уже вийняли майже вантажівку цегли і будівельного сміття. Зараз перенаправили воду з літака резервним шляхом в інший колектор", - написав він.

Поділитись

Коментарі

Константин сказав:

Наверное трубу перекрыли инопланетные враги или диверсанты из РФ опять отмазки за свою бездарность, Бондаренко языком только плещет

Олена сказав:

Ну i чому “Антена” не бiгае, не фотографуе та не лае мiсцеву владу? Щось при Одаричi вона дуже “старалася”, тикала пальцем на всi проблеми та недолiки, а тут так принишкла…Хiба нiчого сказати? “Нема” з чого “бурю” робити?

Котигорошко сказав:

Осмілюсь доповісти, це зробив Путін.
Учора, під покровом ночі, прокрався і по-звірячому перекрив трубу серпом і молотом.
А потім полохливо втік.

Вгору