“Грифонівці” отримали від черкащан спальні мішки

03 лютого 2015, 18:47

1

Співробітники спеціального батальйону судової міліції «Грифон» отримали від колективу Черкаської обласної спілки споживчих товариств десять нових зимових спальних мішків, котрі вже невдовзі будуть використовуватися в зоні АТО.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Громада Черкащини не стоїть осторонь подій, що наразі відбуваються в країні. Жителі міст та сіл намагаються всіляко допомагати військовослужбовцям і працівникам міліції, котрі несуть службу на сході країни.

Так, нещодавно до спеціального батальйону судової міліції «Грифон» УМВС України в Черкаській області завітав заступник голови правління Черкаської обласної спілки споживчих товариств Володимир Могилей, щоб передати співробітникам батальйону від імені працівників товариства десять зимових спальних мішків.

2

Вручивши такі необхідні зараз в зоні АТО речі, Володимир Тимофійович побажав правоохоронцям міцного здоров’я та вдалого повернення додому після виконання бойових завдань.

Командир батальйону висловив заступникові голови облспоживспілки слова щирої вдячності за надану допомогу, адже зовсім скоро працівники міліції вирушать в зону АТО, щоб змінити на постах своїх колег та продовжувати забезпечувати охорону громадського правопорядку.

Коментарі

Вгору