Грошей не буде. Шевченківський національний заповідник повертає грант

23 грудня 2020, 09:49

фото з мережі

Гроші, що у вигляді гранту отримав Шевченківський національний заповідник, – повертають назад. Про це у коментарі Суспільному повідомила в. о. генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко.

- Грант ми виграли за сприяння Українського культурного фонду в межах конкурсної програми "Культура в часи кризи: інституційна підтримка", гроші зайшли вже, однак зараз вирішується питання із повернення коштів, – розповіла Валентина Коваленко.

За її словами, пояснюють це тим, що сталася помилка і що Шевченківський національний заповідник не мав права брати участь у цьому конкурсі, тому що це кошти з "ковідного" бюджету, які мали бути спрямовані на комунальні платежі, забезпечення охорони тощо.

- Пояснюють, що ніби-то ми не мали право виграти цей гранд. Тому що це кошти начеб-то були призначені не для реалізації нових проєктів. Це кошти з ковідного бюджету, які мали бути спрямовані на комунальні платежі. Зараз вирішується питання про повернення коштів, – зауважила в. о. гендиректора заповідника.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору