Громадські організації слідкуватимуть, як нові мери виконуватимуть передвиборні обіцянки

23 травня 2014, 09:16

Представники Громадських організацій Черкащини будуть здійснювати моніторинг тих мерів і місцевих рад, які будуть обрані на виборах 25 травня, інформує Vechirka.net.

Про це під час прес-конференції «Громадські ініціативи в передвиборчий період» повідомила керівник проектів Черкаської обласної організації Комітету виборців України Алла Юрковська. 

- Ми маємо проект, який стартував в жовтні 2013 року. Він передбачав аналіз передвиборчих програм мерів міст обласного значення, але події майдану поламали структуру цього проекту, в результаті чого залишилася інша форма, зміст якої ми будемо доповнювати знову. І замість того, щоб моніторити передвиборчі програми тих мерів, які були обрані в 2010 році, тепер будемо зосереджуватися на мерах, які будуть обрані зараз. Ми збираємося проаналізувати всі передвиборчі програми та будемо відслідковувати як вони встигнуть за ці півтора роки реалізувати все те, що вони наобіцяли.

Нагадаємо, що в Черкаській області 25 травня вибори мерів відбудуться в шести містах – Черкасах, Каневі, Кам’янці, Христинівці, Корсуні-Шевченківському та селищі Катеринопіль.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору