В Умані хочуть об’єднати міські РЕУ

23 травня 2014, 08:55

 

Про реформування житлово-комунальної галузі міста йшла мова під час брифінгу першого заступника міського голови Станіслава Маркова. Зокрема, йшла мова про реорганізацію уманських ремонтно-експлуатаційних управлінь шляхом об’єднання, інформує "Діловий регіон".

- За прикладом багатьох міст України - це є логічний та альтернативний крок. Така реорганізація жодним чином не призведе до втрати робочого місця працівниками робітничих професій - двірників, малярів, штукатурів, столярів, слюсарів, зварювальників та інших працівників. Вони надалі працюватимуть за своїми професіями та на своїх посадах. Мова йде лише про скорочення адміністрації комунальних підприємств, - зазначив посадовець.

За його словами, щомісячний фонд заробітної плати керівного складу РЕУ 1,2,3, до якого входить 55 працівників (економісти, інженери, паспортисти, бухгалтери, майстри дільниць, керівники підприємств) становить понад 185 тисяч гривень. Провівши об’єднання, потреба в адміністративних посадах скорочується вдвічі. Це економія коштів - по заробітній платі понад 90 тисяч гривень в місяць та, відповідно, більше мільйона гривень в рік. Це досить значні суми, які можна додатково спрямувати на закупку матеріалів чи виконання ремонтних робіт, або розрахунки по ліфтовому господарству та своєчасній виплаті заробітної плати.

Як інформують в Уманській міськраді, це питання вже пройшло обговорення на постійній депутатській комісії, його піднімали на останньому народному віче та виноситимуть на найближчу сесію міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору