Громадські організації Черкащини закликають громадян перешкодити купівлі голосів

19 вересня 2014, 11:55

Громадські організації Черкащини – учасники Революції Гідності, закликають жителів області дати відсіч спробам злочинної купівлі голосів на виборах депутатів по мажоритарних округах. Про це йде мова в спільній заяві, яку підписали Черкаська обласна організація «Комітет виборців України», громадянська мережа «ОПОРА», Громадський рух «Чесно», ГО «Ультрас-Черкаси», ГО «Самооборона Майдану», ГО «Громада Черкащини», ГО «Воля ХХІ», ГО «Автомайдан Черкаси», ГО «Антикорупційна солідарність». Текст заяви оприлюднив громадський активіст Даниїл Майоров у прямому ефірі програми «Країна, яка нам потрібна».

Громадян, яким стало відомо через друзів, сусідів або знайомих про злочинні схеми купівлі – продажу голосів, просять повідомляти про це спеціальній антикорупційній групі за телефоном +38-096-910-20-20, +38-093-910-20-20, або за електронною адресою [email protected]

Громадські активісти закликають черкащан не боятися дати відсіч спробам купівлі голосів і вимагати у міліції та прокуратури відповідного реагування та порушення кримінальних справ проти злодіїв.

Шановні земляки!

Ми — громадські організації, які пліч-о-пліч стояли на Майдані за волю та незалежність, захищаючи український народ від кровавих бандитів, об’єднались, щоб попередити нову злочинну небезпеку для України.

Бандити від колишньої влади та Партії Регіонів вирішили вкотре обдурити людей на виборах. Їх переляк пройшов, і вони знову піднімають голову.

Оскільки в списках партій  їх ніхто не хоче бачити, вони вирішили балотуватись у Верховну Раду самовисуванцями на округах.

Їх головна технологія обдурювання  – нахабна, безсовісна купівля голосів виборців за гроші! І це відбувається по всій Україні. Чи заради цього загинула Небесна Сотня і зараз на Сході гинуть наші сини, брати, батьки?

Бандити та їх посібники нічого не бояться, діють нахабно і цинічно, користуючись тим, що економіка держави зруйнована попередньою владою та війною, і люди доведені до відчаю.

Їм нема чого втрачати: або Верховна Рада, або тюрма.

Вони хочуть, щоб ми знову мовчки проковтнули цей злочин. Вони планували повернутись до влади непомітно. Але ми не будемо мовчати. Ми заявляємо про їх злочинний намір. Ми об’єднались і знайдемо управу на злодіїв. Вони будуть покарні на законних підставах.

Шановні жителі сіл Черкащини, чесні люди!

Продати свій голос – це не просто карний злочин, це повна зневага до себе, своєї честі,  свого роду, своїх дітей.

Якщо Вам або Вашим сусідам, друзям запропонували участь у злочинних схемах купівлі – продажу голосів, повідомте про це до нашої антикорупційної групи за телефоном +38-096-910-20-20, +38-093-910-20-20, або за електронною адресою [email protected] Злодії будуть законно покарані.

Також просимо вас звертатись офіційно до міліції, прокуратури і вимагати відкриття досудових розслідувань та карних справ проти злодіїв.

Разом ми переможемо!  Слава Україні!

Поділитись

Коментарі

Вгору