Хрестителеве – друге найспортивніше село України

29 вересня 2017, 17:49

З 21  по 24 вересня в смт Ворохта Івано-Франківської області проходили фінальні змагання серед збірних команд сільських, селищних рад на «Краще спортивне село України – 2017». Участь в змаганнях взяли 24 команди з усіх областей України. Честь Черкащини захищала команда  села Хрестителеве (Чорнобаївський район), яка в результаті напруженої боротьби посіла ІІ місце в загальнокомандному заліку.

Учасники показували свою міць і вправність у п’яти видах спорту. Результати нашої команди такі: перетягування канату – третє  місце, міні-футбол – третя сходинка, у гирьовому спорті спортсмени посіли друге місце, шахи – друге місце, теніс – четверте. За ІІ місце в фінальних змаганнях «Краще спортивне село України – 2017» команда нагороджена кубком, учасники команд кубками та медалями відповідних рівні, сувенірною продукцією.

Участь в змаганнях Всеукраїського рівня хрестителівцям вдалося взяти за підтримки місцевого господарства СТОВ «Світанок» (Іван Тітаренко),  Чорнобаївської райдержадміністрації та ВФСТ «Колос» АПК України (Володимир Христенков).

Чорнобаївці радіють досягненням своїх земляків і зичать їм подальших успіхів на спортивній широті.

За повідомленням Чорнобаївської РДА.

Поділитись

Коментарі

Вгору