Головний ДАІшник Черкащини запевняє, що його підлеглі не беруть хабарів

21 листопада 2014, 13:30

377adcedbcda81c29a8971565b0b366d (1)

Головний ДАІшник області стверджує, що на Черкащині ДАІшники не беруть хабарів, однак визнає: дисципліну працівники ДАІ все ж порушують. В Управлінні ДАІ запевняють, порушників не жаліють. Тому кількість працівників, яких притягнули до відповідальності збільшилась через більш прискіпливу перевірку, інформують Новини Черкащини.

За словами начальника УДАІ Черкаської області Ярослава Чубатюка, автомайданівці і представники громадської ради УМВС позитивно відгукуються про роботу інспекторів. Кажуть, що вони стали ввічливішими. За дрібні порушення до відповідальності одразу не притягують, а попереджують та роз’яснюють водію, що саме було порушено і чому так робити не можна. Проте боротьба з хабарництвом – проблема, яка була й досі залишається найголовнішою. Керівництво проводить велику кількість перевірок особового складу як у відкритій, так і у прихованій формах.

– Випадків хабарництва не було, але ми виявили багато порушників дисципліни. Щоб відучити від подібних дій, ми притягаємо їх до дисциплінарної відповідальності. У випадку, якщо факт хабарництва буде зафіксований, то людина одразу звільняється з органів внутрішніх справ, – зауважив головний ДАІшник області.

Ярослав Чубатюк наголошує, що після кожного порушення проводиться перевірка, а інколи і не одна. За статистикою, за 10 місяців поточного року до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 80 працівників, хоча минулого року їх нараховувалося 69.

Окрім явного уникнення від відповідальності, горе-водії часто натякають інспекторам, «світячи» візитками та посвідченнями.

– Два місяці тому ми проводили операцію «Документ». Траплялися випадки, коли водії показували візитки, посвідчення, – згадує Ярослав Чубатюк. – Одна справа, коли водій не порушив правил дорожнього руху і показує візитку, а інша – коли порушив. Протягом місяця була вилучена не одна візитка і не один водій був притягнутий до відповідальності.

Він додав, що краще навіть не намагатися уникнути відповідальності за порушення, пропонуючи хабарі інспекторам ДАІ.

Поділитись

Коментарі

Вгору