Головний ДАІшник Черкащини запевняє, що його підлеглі не беруть хабарів

21 листопада 2014, 13:30

377adcedbcda81c29a8971565b0b366d (1)

Головний ДАІшник області стверджує, що на Черкащині ДАІшники не беруть хабарів, однак визнає: дисципліну працівники ДАІ все ж порушують. В Управлінні ДАІ запевняють, порушників не жаліють. Тому кількість працівників, яких притягнули до відповідальності збільшилась через більш прискіпливу перевірку, інформують Новини Черкащини.

За словами начальника УДАІ Черкаської області Ярослава Чубатюка, автомайданівці і представники громадської ради УМВС позитивно відгукуються про роботу інспекторів. Кажуть, що вони стали ввічливішими. За дрібні порушення до відповідальності одразу не притягують, а попереджують та роз’яснюють водію, що саме було порушено і чому так робити не можна. Проте боротьба з хабарництвом – проблема, яка була й досі залишається найголовнішою. Керівництво проводить велику кількість перевірок особового складу як у відкритій, так і у прихованій формах.

– Випадків хабарництва не було, але ми виявили багато порушників дисципліни. Щоб відучити від подібних дій, ми притягаємо їх до дисциплінарної відповідальності. У випадку, якщо факт хабарництва буде зафіксований, то людина одразу звільняється з органів внутрішніх справ, – зауважив головний ДАІшник області.

Ярослав Чубатюк наголошує, що після кожного порушення проводиться перевірка, а інколи і не одна. За статистикою, за 10 місяців поточного року до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 80 працівників, хоча минулого року їх нараховувалося 69.

Окрім явного уникнення від відповідальності, горе-водії часто натякають інспекторам, «світячи» візитками та посвідченнями.

– Два місяці тому ми проводили операцію «Документ». Траплялися випадки, коли водії показували візитки, посвідчення, – згадує Ярослав Чубатюк. – Одна справа, коли водій не порушив правил дорожнього руху і показує візитку, а інша – коли порушив. Протягом місяця була вилучена не одна візитка і не один водій був притягнутий до відповідальності.

Він додав, що краще навіть не намагатися уникнути відповідальності за порушення, пропонуючи хабарі інспекторам ДАІ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору