Черкаська ОДА “злила” 3 мільйони на дитсадок бізнес-партнеру губернатора

21 листопада 2014, 13:40

гроші

Департамент капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації 17 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Надія» на реконструкцію дитсадка в с. Степанки за 3,40 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», інформують Наші гроші.

Що саме мають реконструювати у дитсадку – невідомо, техзавдання у тендерній документації відсутнє. Відомо лише, що завершити повинні до кінця поточного року.

Власниками фірми «Надія» є Андранік Тельманович Казарян. Єдиним конкурентом на торгах було ПП «Кельма», яке зараз записане на Андрія Перепелицю, однак засноване було Фрунзе Тельмановичем Казаряном, він же перший директор фірми. Казаряни є бізнес-партнерами по низці фірм (МП«Черемшина», ПП «Технологія Смаку», ПП «Інвестоснова»).

Обидві фірми-конкурентки зареєстровані за однією адресою в Черкасах – вул. Дашковича, 27. Окрім того за даними ЄДР офіційний телефон «Кельми» є водночас факсом «Надії». Статутний капітал обох підприємств складає 100 грн.

Участь у тендері намагалося взяти також київське ПП «Зодчий», яке пропонувало виконати роботи на 700 тис грн. дешевше, однак цю пропозицію відхилили за неповний пакет документів.

За цією ж адресою вул. Дашковича, 27 зареєстровано ПП “Будоснова 2007″. Фінансовим директором цієї фірми у 2013 році працював нинішній голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Андронік Казарян також є бізнес-партнером Юрія Олеговича Ткаченка. Вони разом входили до складу засновників ПП «Інвестоснова», МП «Черемшина», ПП «Технологія смаку», ПП «Ринкові технології». До складу засновників цих фірм також входили Фрунзе Казарян, Радислав Олегович і Дмитро Олегович Ткаченки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору