Голова Верховної Ради привітав уманчан із Днем заснування краєзнавчого музею

06 листопада 2017, 07:58

Цього року Уманський краєзнавчий музей святкує своє 100-річчя. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав жителів із річницею унікального культурно-освітнього закладу, пише  vikka.ua з посиланням на "Голос України".

Як ідеться у зверненні, сьогодні Уманський краєзнавчий музей – один із найстаріших музеїв Черкащини, фонди якого налічують майже 50 ти. тисяч експонатів. Серед них – унікальні археологічна і нумізматична колекції, предмети декоративно-прикладного мистецтва, воєнно-історичні, історико-побутові, художні, документальні та фотодокументи.

За роки свого існування музей став потужним просвітницьким центром Умані. Тут шанобливо зберігають, вивчають та всебічно використовують музейні предмети в освітній та виховній роботі з молоддю міста.

"Глибока шана вам, науковим співробітникам музею, за вагомий внесок у розвиток археологічної науки, краєзнавства, етнографії. Завдяки вашому професіоналізму, відданості роботі та терпінню збережено колекції, що широко висвітлюють історію Уманщини з найдавніших часів дотепер, знайомлять з природою цього чарівного краю.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку, подальшої продуктивної праці, нових досягнень у вашій благородній справі збереження історичної пам’яті нашої великої України", – зазначає голова ВРУ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору