Голова ОДА запропонував Уряду реалізувати на Черкащині пілотний проект муніципальної міліції

16 травня 2014, 12:43

15 травня на селекторній нараді з керівниками областей України Віце-прем’єр-міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман закликав усіх до активного діалогу з обговорення питань децентралізації повноважень та територіальної організації влади. Зі свого боку, Уряд розробив та презентував пропозиції щодо максимальної передачі владних важелів на місця, на рівень територіальних громад, що буде законодавчо закріплено в Конституції України.

До обговорення адміністративної реформи долучились голови всіх регіонів України. Зокрема голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко вніс пропозицію стосовно сплати загальнодержавних податків. Він зазначив, що це має відбуватися не за місцем реєстрації підприємства або виробництва, а за місцем його реального розташування.

- Якраз у нас є великі підприємства, які зареєстровані і сплачують податки у місті Києві. Враховуючи важливість адміністрування загальних податків у цей період, прошу забезпечити спрямування цих коштів до бюджету області, – наголосив Юрій Олегович.

Друге питання, яке порушив очільник області, стосувалося створення муніціпальної міліції. Він запропонував запровадити на Черкащині пілотний проект щодо залучення нових міліцейських кадрів, підпорядкованих місцевому керівництву.

Ці пропозиції були схвалені Віце-прем’єр-міністром, якій зауважив, що проект закону про муніципальну міліцію ще буде обговорюватися.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору