Голова апеляційного суду відповів на звинувачення свого колеги

30 березня 2015, 22:32

8f7c636462c4082106470939623a91af

Сьогодні під час брифінгу голова апеляційного суду області Володимир Бабенко назвав звинувачення свого колеги Сергія Бондаренка намаганням захопити владу в колективі, інформує "Вікка".

Нагадаємо, суддя Апеляційного суду Черкаської області Сергій Бондаренко заявив про тривалі та систематичні втручання керівництва цього суду в його роботу як судді. Голова суду погрожував судді, який наприкінці 2013 року відмовився виселяти вчителя з гуртожитку за позовом "Азоту". Таким рішенням, за словами голови суду Бабенка, "втіхаря зробив маленьку пакость, оголосив війну йому та всьому колективу". Аудіозапис розмови голови суду із Бондаренком потрапив у мережі.

"Суть таких гучних заяв зводиться до намагання нашою золотою молоддю усунути конкурентів та будь-якою ціною захопити владу в колективі. Очевидно, що компанія по дискредитації добре спланована, організована та профінансована. Сергій Бондаренко хизуючись, що він приглянувся одному з політиків, який, за його словами, пообіцяв зробити з нього голову суду, розповсюджує свої брехливі кляузи в різні інстанції з метою скомпрометувати керівництво суду", – заявив сьогодні Бабенко.

Голова суду додав, що протягом останніх кількох років з Бондаренком він спілкується виключно на нарадах суддів та працівників апарату.

"Тому коли і хто його викликає в кабінет та заставляє виносити незаконні рішення є не зрозумілим. Мені соромно, що Бондаренко працює у суді, бо ми сумніваємося у його адекватності. Оскільки він, користуючись статусом судді, постійно провокує конфлікти, ображає простих працівників, жінок суду. Не говорить з половиною колективу. Розмовляє сам до себе в коридорі. У присутності людей навіть збирався зняти штани", – заявив голова Апеляційного суду.

За його словами, стосовно Бондаренка останнім часом надійшло понад 25 скарг. Проте він жодних пояснень з цього приводу так і не надав.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору